Hakkımızda

KIRMIZIYI SEVİYORUZ

Hem renk olarak hem de et olarak. Ne gözümüz başka bir renk görüyor, ne de mutfağımızda başka bir et var.

Balıkesir ve Afyon yöresindeki çiftliklerden özenle seçilen hayvanları İstanbul’daki modern tesisimizde işliyor, Meat Bar tarifleriyle üretimden sofraya zinciri kırmadan sizlere sunuyoruz.

Lezzet, kaliteyle; kalite uzmanlıkla; uzmanlıkta odaklanmayla olur. Kırmızı et üretimine odaklanarak Türkiye’nin en kaliteli otel ve restoren zincirlerine et tedarik ederek edindiğimiz uzmanlığı Meat Bar lezzetleriyle şimdi doğrudan sizlerle paylaşıyoruz.

KALİTELİ HİZMET

Siz değerli müşterilerimizin damak tadını yakalamak için sadece onaylı tedarikçilerle çalışıp, en kaliteli etleri seçeriz.

ETİN UZMANINDAN

Yılların kazandırdığı restoran tedarikçiliği tecrübesi ile işinde uzman kadromuz, tüm ürünleri titizlikle işleyerek hizmetinize sunmak için çalışır.

KATKISIZ ÜRÜN

Hiçbir ürünümüzde koruyucu, renklendirici, kıvam verici veya gıda katkı maddeleri bulunmaz. Ürünler doğal haliyle katkısız olarak hazırlanır.

GIDA GÜVENLİĞİ

Günlük olarak taze hazırlanan ürünler 0-2 °C ’de muhafaza edilerek, soğuk zincir kırılmadan sizlere ulaşır. Tüm üretimimiz veteriner hekimimiz tarafından takip edilir.

0

Lezzet

0

Günlük Ziyaret

0

Yıllık Deneyim

GALERİ